Acer Harddisk değişimi

Acer Harddisk, Ankara, Acer Laptop Harddisk, Bilgisayar Harddisk, Harddisk tamiri ve değişimi

Acer laptop ve bilgisayar harddisk, hdd
ACER HARDDİSK - HDD DEĞİŞİMİ

Teknik servisimizde Acer Laptop ve Bilgisayar gruplarının Klasik Harddisk, m sata ve Ssd harddisk değişimi ve tamiri yapılamaktadır.

Acer Laptop Ssd harddisk değişimi: Acer Laptop ve Notebooklarda ssd harddisk değişimi yaparak hızlarını on katına kadar çıkartmak mümkündür. İster arızalı olan klasik harddiskin yerine ssd harddisk takarak Laptopun hızına hız katalım.

Ssd harddisk değişimi yapılan Laptop kullanıcılarının ilk deneyiminde böyle hızlı olacağını bilseydim daha önceden değişimini yaptırırdım demeleri yapılan işin ne kadar doğru olduğunun da kanıtıdır.

Harddisk değişimi yapılan bilgisayarın eski harddiskindeki bilgiler yeni takılan harddiske yeniden yüklenmektedir ayrıca yeni takılan harddiske gerekli olan Windows, ofis ve diğer tüm programlar yüklenerek teslim edilmektedir.

Acer Laptop Ssd harddisk değişim

Harddisk; Bilgisayarımızın Bilgi Bankası

Acer Laptop Ssd harddisk değişim: Bilgisayarımızın herhangi bir parçası veya bölümü bozulup arızalandığında bu bölümü bazen kullanmayız, bazen de yenisiyle değiştirip hiçbir şey olmamış gibi kullanımımıza devam ederiz. Bu söylediklerimiz hemen hemen her parça için geçerli olsa da, biri için geçerli değil. O bölümün adı; notebook harddisk.

Acer Laptop harddisk değişim: Harddiskler, diğer ismiyle sabit diskler, içerisinde bizim bilgilerimizi, bilgisayarımızda sakladığımız dosyalarımızı, belgelerimizi, müziklerimizi, oyunlarımızı hatta işletim sistemlerimizi saklayan donanımlardır. İlk paragrafta bahsettiğimiz gibi sabitdiskte olası bir arıza, bilgilerinizin kısmen ya da tamamen kaybedilmesi anlamına gelmektedir ve maalesef geri dönüşü yoktur. Bu durum bize yeni bir harddisk ihtiyacı doğurmaktadır. Bazı durumlarda yedek bir harddisk de hayati öneme sahiptir.

Tüm bunların yanında artık internette paylaşımın bu kadar ilerlediği günümüzde, Acer Notebook harddisk boyutumuz yeterli gelmemektedir. Bilgisayarımıza kaydettiğimiz videoların görüntü kaliteleri arttıkça kapladıkları yerde artmaktadır. Aynı şekilde oyunlar ve filmlerin kaliteleri arttıkça Acer Notebook harddiskimizde işgal ettikleri alan daha fazla olacaktır. Bu gelişmeler ışığında mevcut harddisklerimizin boyutları yeterli olmayabilir.

Bilgisayarınıza bir şeyler yüklerken, yer kalmadığı için diğer taraftan bir şeyler silmek zorunda kalmanıza gerek yok. Arızalarda bilgilerim kaybolur mu diye korkmanıza gerek yok. Rahatlıkla resimlerinizi, müziklerinizi, filmlerinizi arşivleyebilirsiniz. Yıllar sonra bile kaydettiğiniz bilgilere ulaşmanız için Acer Bilgisayar harddiskinizi, istediğiniz boyutlarda, istediğiniz kalitede harddisklerle, en avantajlı fiyatlarla ve inanamayacağınız bir hızda değiştiriyoruz.

Acer Bilgisayar harddisk değişimi, bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir. Depolama kapasitesi, arabirimi, erişim süresi, sektör sayısı, dönüş hızı ve daha birçok detay seçiminizde etkili olacaktır. Bu bilgileri kulaktan dolma öğrenmenize gerek yok. Birinci sınıf uzman ekibimiz her şeyi hesaba katarak, sizinle birlikte en iyi tercihi yapmanız için çalışıyor olacaklar.