Acer Laptop ve Bilgisayar Anakartları

Acer Anakart Ankara, Acer Laptop Anakart, Acer Bilgisayar Anakart, Acer Notebook Anakart (Mainboard)

Acer laptop ve bilgisayar anakartACER LAPTOP VE BİLGİSAYAR ANAKART DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ

Teknik servisimizde Acer Laptop ve Bilgisayar cihazlarının anakart çeşitleri bulunmaktadır.

Ayrıca firmamızda Acer Anakart tamirinin garantili olarak yapmaktayız.
ACER LAPTOP ANAKART

Acer Laptop Anakart: Acer Bilgisayar anakartlarında oluşan arızaların tespiti ve giderilmesi gerçekten çok profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Aynı zamanda profesyonel olduğu kadar dürüst olmakta çok önemlidir. Çünkü anakartınız çok farklı arızalar verebilir. Bunların çözümü çok kolaydan, çok zora kadar sıralanmaktadır. İşlemci arızaları, çipset arızaları, klavye arızaları ya da işletim sistemi arızaları gibi çeşitli arızaları gerektiği gibi giderip, gerektiği şekilde ücretlendirmek çok önemlidir. Çok teknik ve ince bir işlem olan Acer anakart tamiri konusunda siz değerli müşterilerimize garanti vermekteyiz.

Acer Bilgisayar anakart: Müşterimizin özel isteği ya da mutlak lüzumu olmayan durumlarda kesinlikle değişim yoluna gitmeden, en uygun ve düşük masrafla Acer Laptop anakartlarınızın tamirini yapmaktayız. Gerekli olduğu durumlarda ise müşterilerimizi bilgilendirerek, seçimlerine ışık tutarak birlikte belirlediğimiz anakart değişimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Acer Notebook Anakart: Acer Anakart, isminden de anlaşılacağı gibi Acer Bilgisayarınızın en temel parçasıdır. Anakart bilgisayarda olmadan ya da arızalı olduğu durumlarda bilgisayarınız kesinlikle düzgün çalışmayacaktır. Daha da kötüsü anakart arızaları fark edilmezse veya önemsenmezse bilgisayarınızda çok daha vahim arızalara sebep olabilmektedir. Arızanın Acer Notebook anakartınızdan kaynaklandığını birkaç şekilde anlayabilirsiniz. Acer Bilgisayarınızı açtığınızda kısa ve sürekli bip sesi geliyorsa, bilgisayarınızı açtığınızda hiçbir şekilde ekran görüntünüz gelmiyorsa anakartınız arızalanmış olabilir. Yine bilgisayarınızı açtığınızda çıkan Acer bip sesi sayısından ve uzunluğundan sorunun hangi bölümde olduğunu anlayabilirsiniz. Fakat hiçbir şekilde anakarta kendiniz müdahale etmeyiniz, mutlaka servisimize getiriniz.

Acer Laptop Anakartlar bilgisayarınızda yatay şekilde olan en büyük parçadır. Acer Notebook anakartının üzerinde, bilgisayarın çalışmasını sağlayan diğer parçalar takılıdır. İşlemci, ses kartı, ram, ekran kartı, usb portları, batarya bağlantısı ve benzeri parçaları bünyesinde barındırarak bu parçalar arası bağı ve iletişimi sağlamaktadır. Ayrıca sabit disk, klavye, modem, ethernet gibi parçalarında çalışmasını sağlayan yine anakarttır.

Ankara Acer servisi  Acer laptop Servisi  Acer Notebook servisi  Projeksiyon servisi

Acer Anakart

Acer Notebook Anakart

Acer Bilgisayar Anakart