Acer Laptop Isınıp Kapanıyor?

Acer Laptop Isınıp KapanıyorAcer Bilgisayar veya laptopun aşırı şekilde ısınıp kapanmasından şikayetçiyseniz ve bu durumu artık düzeltmek istiyorsanız yapabileceginiz birkaç yöntem bulunmaktadır. Acer Laptop ısınıp kapanıyor? şikayetlerinden Laptop fanı işlemciyi yeteri kadar soğutamadığı için aşırı derecede ısınıyor ve kendini korumak için bilgisayarınız kapatmak durumunda kalıyor. Bu nedenle laptop fanının ve işlemci ve diyer parçaların macunlarının yenilenmesi gerekmektedir. Aslında bu cevap Ekran Kartı niye bozulur? da cevabıdır.

Eğer bu yöntemde Acer laptop ısınıp kapanıyor şikayetinize yardımcı olmadıysa işlemcinizin etrafında bulunan termal macun kurumuş ve işlemcinin aşırı derecede ısınmasına sebep olabilir. Böyle bir durumda laptopunuzda meydana gelen ısınıp kapanma sorununu tamamen çözebilmek için bir laptop teknik servisine başvurmanız çok daha mantıklı olacaktır.

Laptop açılıp kapanıyor ne yapmalıyım? şikayetiyle bize gelen diğer tüm müşterilerimizin laptoplarında olduğu gibi sizin Acer laptopunuzda bulunan arızalarda deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından tespit edilecek ve size geri bildirim yapılacaktır. Onaylamanız halinde ekibimiz arızayı gidermek için gereken onarımı yapacak ve laptopunuzu size arızasız bir şekilde teslim edecektir. Acer çağrı merkezi; 0312 473 76 16

En etkili yöntem servis tarafından sökülerek gerekli bakımların yapılması ve ayarlamaların yapılmasıdır. Bunun haricinde yapılanlar günü kurtaracak işlemlerdir.