Acer Şarj Adaptörü

Acer Şarj adaptörü, Ankara, Acer Laptop Şarj cihazı, Acer Şarj aleti

Teknik servisimizde Acer Laptop ve notebook gruplarının Şarj Adaptör çeşitleri sürekli bulunmaktadır.

Acer 19v 4.74a 90w Şarj adaptörü

Acer 19v 3.42a 65w Şarj Adaptörü

Acer Notebook Şarj Adaptörü

            Notebook bilgisayarlar taşımaya elverişli olduğundan dolayı günümüz insanınca daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca kapladığı alanın az olması ve şarj edilerek kablosuz bağlantı imkânlarını sağlaması notebookların tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdendir.

            Notebookların işlemleri, işlevleri kadar şarj aletleri de büyük önem taşımaktadır. Notebookunuzun elektrik ile ilişkisinin kesildiği anda kullanacağı elektriğin bilgisayar aküsüne aktarılmasındaki işi Acer şarj adaptörleri üstlenir. Acer şarj Cihazı pil ömrünüzün sağlıklı olması için büyük önem taşımaktadır. Notebookunuzun ayarında elektrik aktarımı yapan notebook şarj adaptörlerini tercih etmelisiniz. Yanlış adaptör seçimi sizi notebookunuzdan edebilir hatta notebookunuzun patlamasına dahi sebep olup size ve çevrenizdekilere de zarar verebili.

Bu açıdan bakıldığında yanlış Acer şarj aletinin nelere sebep olabileceğini anlamaktayız. İşlevini görmeyen notebook şarj adaptörlerinin yerine yenisini almaya karar verdiğinizde,  kulaktan dolma bilgilerle değil,  kesinlikle bir uzmana danışarak almalısınız. Özellikle yan sanayi ürünleri sizin probleminizi çözmekten çok sizin probleminizi arttıracaktır. Hatta yanlış seçilen notebook şarj adaptörleri belirttiğimiz gibi notebookunuza zarar vermekle kalmayıp size ve çevrenizdekilere de büyük zararlar verebilir. Bunun böyle olmasını kimse istemez. Çok ufak gibi görünen bir detaydan dolayı başınıza bunların gelebileceğini tahmin edemeyebilirsiniz. Ama biz sizleri bu konuda uyarmak ve yardımcı olmak için varız. Kimsenin en ufak maddi manevi zarar görmesini istemeyiz.

Eğer uzun süre kullanacağınız, pil ömrünün sağlıklı olmasını istediğiniz bir notebookunuz olmasını istiyorsanız her şeyden önce doğru notebook şarj adaptörünü tercih ederek işe başlamalısınız. Notebookunuzu fişe takılı olarak ve pil notebook üzerindeyken kullanmanız pil ömrünüzü kısaltır. Eğer ki notebookunuzu elektriğe bağlı olarak kullanacaksanız pil notebook üzerinde takılı olmamalıdır. Notebookunuzu şarj ederken ne az ne fazla, notebookun enerji ihtiyacını karşılayacak kadar şarj etmeniz pil ömrünüzün uzamasında etkili olacaktır.