Ulus Acer Servisi

Acer servisi Ulus, Acer laptop servisi, Acer Bilgisayar tamiri, Özel Acer Servisi, Acer teknik servis Ulus

              Ulus Acer Servisi; Evlerinizin ve ofislerinizin önemli parçalarından bir tanesi olan bilgisayarlar zamanla bakıma ihtiyaç duyacaklardır. Bu durumda sizin yapmanız gereken bilgisayarınızın emin ellere teslim etmek olmalıdır. Ulus Acer Servisi, tecrübeli personelleri ile Acer bilgisayarlarınızın bakım ve onarımını yapmaktadır. Bilgisayarlarınızın tamirine başlanmada önce ücretsiz olarak bilgisayarınızın ram, anakart, Acer akran kartı, klavye gibi donanımlarına bakılarak sorunun nerede ve neden dolayı kaynaklandığı belirlenir. Daha sonra ise bilgisayarınızın bakım ve onarımına başlanır.

Ulus Acer servisi

Tamir aşamasında bilgisayarınızın daha sağlıklı olabilmesi içinde diğer parçalarının ücretsiz olarak temizliği ve bakımı yapılır. Acer şarj adaptörü. Acer batarya, Lcd ve Led ekran ve diğer tüm Acer parçaları stoklarımızda bulunduğu için bilgisayarlarınız için parça bekleme sıkıntısı yaşamayacaksınız.

Bilgisayarlarınız uzman personellerimiz ile titiz bir şekilde tamir edildikten sonra %90 olasılıkla aynı gün tekrar size teslim edilecektir. Bu sayede sizde işlerinize kaldığınız yerden çok fazla beklemeden devam edebileceksiniz. Bilgisayarlarınızın parça değişimi sırasında kullandığımız parçaların tamamı orijinal Acer parçalarından oluşmaktadır. Bu sayede bilgisayarlarınız ilk zamanki gibi yep yeni olacaktır.

Acer Servisi Ulus: Acer Laptop, Notebook ve Bilgisayarların Yazılımsal ve Donanımsal tüm sorunları teknisyenlerimiz tarafından Ulus Acer Servisi firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.

Ayrıca Acer Notebook, Laptop ve Bilgisayarların Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Harddisk, Ram, Led ve Lcd Ekranı, Klavye, Anakart ve Ekran kartı gibi bir çok yedek parçaların satışını ve montajını Ulus Acer servisi olarak yapmaktayız.