Sıhhiye Acer Servisi

Acer servisi Sıhhiye, Acer laptop servisi, Acer Bilgisayar tamiri, Özel Acer Servisi, Acer teknik servis Sıhhiye

              Sıhhiye Acer Servisi; Her bilgisayar belli bir süreden sonra bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Bizler sizin için Acer bilgisayarlarınızın her türlü sorununu büyük bir titizlikle halletmekteyiz. Bilgisayarlarınız arızalandığında Sıhhiye Acer Servisimize geldiğiniz zaman personellerimiz size her konuda yardımcı olacaklardır. İlk önce bilgisayarınızın sorunları gözden geçirilecek ve size söylenecektir. Bu konuda sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

Acer Bilgisayarınızın sorunları belirlendikten sonra bilgisayarınızın tamirine hemen başlanacak ve parçaları uzman personellerimiz tarafından büyük bir titizlikle onarılacaktır. Onarılamayan parçalar ise stoklarımızda bulunan orijinal Acer parçaları ile değiştirilecektir. Tüm Acer parçaları stoklarımızda bulunduğu için bilgisayarınızı tamire verdiğiniz gün tekrar teslim alabilirsiniz.

Sıhhiye Acer servisi

                Acer Bilgisayarınız sadece onarım yapılarak size verilmemektedir. Aynı zamanda da ücretsiz olarak diğer parçalarının bakımı da gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de bilgisayarınız ilk günkü gibi yepyeni olacaktır. Sizde bilgisayarınıza iyi bakılmasını ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Acer ekran kartı, Acer batarya, Acer şarj adaptörü, ram, klavye, Lcd ve Led ekran, anakart ve daha birçok orijinal yedek parçamız ile sizlerin hizmetindeyiz.

Acer Servisi Sıhhiye: Acer Laptop, Notebook ve Bilgisayarların Yazılımsal ve Donanımsal tüm sorunları teknisyenlerimiz tarafından Sıhhiye Acer Servisi firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.

Ayrıca Acer Notebook, Laptop ve Bilgisayarların Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Harddisk, Ram, Led ve Lcd Ekranı, Klavye, Anakart ve Ekran kartı gibi bir çok yedek parçaların satışını ve montajını Sıhhiye Acer servisi olarak yapmaktayız.