Pursaklar Acer Servisi

Acer servisi Pursaklar, Acer laptop servisi, Acer Bilgisayar tamiri, Özel Acer Servisi, Acer teknik servis Pursaklar

Pursaklar Acer Servisi; Günlük hayatta hemen herkes bilgisayar kullanmaktadır. Çok fazla kullanılan bilgisayarlar doğal olarak bakıma ve onarıma ihtiyaç duyacaklardır. Bilgisayarlarınızın bakımı ve onarımı konusunda sizlere Pursaklar Acer Servisi olarak hizmet etmekten onur duymaktayız. Yıllarca bu alanda çalışmış olan tecrübeli personellerimiz bilgisayarınızın sorununu çok kolay bir şekilde bulacaklardır.

Acer Bilgisayarınızın sorunu bulunduktan sonra çok kısa bir sürede bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilecek ve bilgisayarınız aynı gün içerisinde size tekrar teslim edilecektir. Bilgisayarınızın sorunlarının daha büyük olması durumunda ise küçük bir ihtimalde olsa bilgisayarınızın teslim edilmesi bir sonraki güne sarkabilir.

Pursaklar Acer servisi

Her türlü Acer orijinal parçası stoklarımızda bulunduğu için parça konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamaktayız. Klavye, anakart, Lcd ve Led ekran, ram, Acer ekran kartı gibi parçalar ve Acer şarj adaptörü ve Acer bataryası gibi bilgisayarın çalışmasına çok büyük katkısı bulunan ekipmanlar stoklarımızda bulunmaktadır. Gerek duyulması halinde bu parçalar kullanılarak bilgisayarınızın tamiri yapılmaktadır. Sizde vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalacak ve bizleri tekrar tercih edeceksiniz.

Acer Servisi Pursaklar: Acer Laptop, Notebook ve Bilgisayarların Yazılımsal ve Donanımsal tüm sorunları teknisyenlerimiz tarafından Pursaklar Acer Servisi firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.

Ayrıca Acer Notebook, Laptop ve Bilgisayarların Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Harddisk, Ram, Led ve Lcd Ekranı, Klavye, Anakart ve Ekran kartı gibi bir çok yedek parçaların satışını ve montajını Pursaklar Acer servisi olarak yapmaktayız.