Ostim Acer Servisi

Acer servisi Ostim, Acer laptop servisi, Acer Bilgisayar tamiri, Özel Acer Servisi, Acer teknik servis Ostim

              Ostim Acer Servisi; Günlük hayatta en çok kullandığımız cihazların başında bilgisayarlar gelmektedir. Çok fazla kullanılan bilgisayarlar zaman içerisinde bakım ve onarım ihtiyacı duyacaklardır. Bu durumda sizin yapmanız gereken bilgisayarlarınızı güvenilir firmalara teslim ederek onların bakımını yaptırtmaktır. Ostim Acer Servisi olark bünyemizdeki uzman personellerle sizlere son derece kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ostim Acer servisi

Bize geldiğiniz zaman ilk olarak bilgisayarlarınızın sorunları ücretsiz olarak tespit edilmekte ve size bildirilmektedir. Sizinde onay vermeniz durumunda alanında uzman personellerimiz bilgisayarınızın bakım ve onarımına başlayacaklardır. Bilgisayarınızın onarımı yapılırken ihtiyaç duyulması halinde yedek parçalar stoklarımızda bulunmaktadır. Bu sayede de uzun süre beklemenize gerek kalmayacak. Bilgisayarınızı bize getirdiğiniz zaman %90 olarak aynı gün içerisinde tekrar alabileceksiniz. Ayrıca bilgisayarlarınızın bazı parçalarının bakımı da personellerimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de bilgisayarlarınız daha iyi bir performans sergileyecektir.

                Bilgisayarlar hassas cihazlar oldukları için anakart, ram klavye, Lcd ve Led ekran gibi parçaların bakımlarına ve Acer şarj adaptörü, Acer batarya, Acer ekran kartı gibi parçaların onarımına son derece dikkat edilmelidir. Bu nedenle bizi tercih etmelisiniz. Sizde diğer müşterilerimiz gibi bizden oldukça memnun kalacaksınız.

Acer Servisi i Ostim: Acer Laptop, Notebook ve Bilgisayarların Yazılımsal ve Donanımsal tüm sorunları teknisyenlerimiz tarafından i Ostim Acer Servisi firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.

Ayrıca Acer Notebook, Laptop ve Bilgisayarların Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Harddisk, Ram, Led ve Lcd Ekranı, Klavye, Anakart ve Ekran kartı gibi bir çok yedek parçaların satışını ve montajını i Ostim Acer servisi olarak yapmaktayız.