Dikmen Acer Servisi

Acer Servisi Dikmen: Acer Laptop ve Bilgisayarların yazılımsal ve donanımsal tüm sorunların çözüm merkezine hoş geldiniz. Acer Laptop Tamiri ve Acer Notebook Tamiri konusunda uzmanlaşmış teknisyenlerimiz, tüm sorunları kısa süre içerisinde garantili bir şekilde çözmektedir. Bilgisayarınız sizlere ilk günkü performansında teslim edilecektir. Dikmen Acer Servisi olarak, her türlü sorun için sizleri bekliyoruz.

Ankara Acer 19v 3.42a 65w Şarj Adaptörü için bizlere Tel 0312 473 76 16 ve Gsm 0532 357 33 51 numaralardan her zaman ulaşabilirsiniz.

Dikmen Acer Servisi           Dikmen Acer Laptop Servisi

Ayrıca Acer Notebook, Laptop ve Bilgisayarların Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Harddisk, Ram, Led ve Lcd Ekranı, Klavye, Anakart ve Ekran kartı gibi birçok yedek parçanın satışını ve montajını Dikmen Acer Bilgisayar Servisi olarak yapmaktayız. Kaliteli ve orijinal yedek parçalarla Acer cihazlarınızın performansını yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Teknolojiye dair her türlü ihtiyacınızda bize güvenebilirsiniz.

Acer Laptop Servisi Dikmen, Bilgisayar tamir servisi

Dikmen Acer servisi, Acer laptop servisi, Acer Servisi, Acer Bilgisayar tamiri, Acer teknik servis Dikmen

Acer Bilgisayarınız fazla mı ısınıyor?, performansından şikâyetçi misiniz? ya da herhangi bir parçası çalışmıyor veya kırıldımı? Sorun bilgisayarınız ise en kısa sürede ücretsiz arıza tespiti ve bilgisayarınızın onarımı yapılmaktadır. Uzman teknisyenler ve eğitimli elemanlarımız sayesinde yapılan işlemler garantimiz kapsamımızdadır. Dikmen Acer servisimiz bilgisayarlarınız için güvenilir bir adrestir.

Acer Laptop Servisi Dikmen

Laptop ve Bilgisayarınızın hızını artırmak istiyorsanız Ram ölçüsünü değiştirmeniz gerekir. Acer Laptop Servisi Dikmen olarak Servislerimizde bilgisayarınızın destekleyeceği 1 gb, 2 gb, 3 gb, 4 gb, 6 gb, 8 gb,10 gb, 16 gb boyutlarda ramler takılmaktadır. Yine bilgisayarınızın hızı veya yavaşlığı ile orantılı olabilecek Acer ekran kartı değişimleri ile bilgisayar hızınızı artırabilirsiniz. Böylece bilgisayarlarınızı ulaşabileceği maksimum performansta kullanabilirsiniz.

Acer Servislerimizde her model için orijinal Acer şarj adaptörü bulunmaktadır. Acer batarya ile uzun süreli kullanım ömrüne ulaşabilirsiniz. LCD ve LED ekranlardaki kırıklar ve çatlaklar çok kısa bir sürede yeni bir ekran ile değişimi yapılarak onarılmaktadır. Anakart bakım ve onarımları da Acer Bilgisayar Servisi Dikmen servislerimiz de yapılmaktadır. Klavyeler arasına kaçan toz ve küçük maddeler temizlenerek bakımı yapılmaktadır. Ayrıca Türkçe klavye satışımız da vardır.

Acer Laptop Adaptör girişinde (soket) sorunmu var?