Acer Masaüstü mü yoksa dizüstü bilgisayar mı alalım

                Kullanıma amacına dayalı bu tercihte, ev içinde veya ofiste kullanılacaksa özellikle yanımızda taşıma gibi bir niyetimiz yoksa masaüstü bilgisayar tercih edilebilir. Bunların yanında yüksek performans kazanılır ve ısınma sorunu ile karşılaşılmaz. Masaüstü bilgisayarın tek dezavantajı taşınamaz olması fakat bir dizüstü bilgisayara göre daha iyi performans verdiği yadsınamaz bir gerçek. Bunun nedeni içindeki donanımlar Acer bilgisayarın kasasında daha geniş bir alanda yer ediniyorlar.

Fakat Acer dizüstü bilgisayarlarda her şeyin en küçük boyutu ile bilgisayarın içine sığdırılmak zorunda bu da performansın düşmesine sebep oluyor. Daha bilinçli bir tercih yapmak için servise gidilip başvurulması daha doğru olur. Dizüstü bilgisayarlarda özellikle ısınma problemleri görülür. Fakat bu durumu ek cihazlarla destekleyerek dizüstü bilgisayarı da daha kullanışlı hale getirebiliriz.

Taşınabilirlik yönünden çok avantajlı olan diz üstü bilgisayar her yere götürülebilir sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu sayede sizinle beraber önemli bilgiler de taşınmış olur. Servisimize gelerek vereceğiniz kararda hangisinin sizin için doğru seçenek olduğuna beraber karar verebiliriz.

Acer Çağrı merkezi; 0312 473 76 16