Acer Notebook Kendi Kendine Kapanıyor

Acer Laptop, Notebook ve Bilgisayarlar son yıllarda insanların eli ayağı olmuş durumdadır. İnsanlar her türlü işini bilgisayarlar üzerinden kolaylıkla halledebilmektedirler. Bu durum da bilgisayarları olmazsa olmazlardan kılmıştır. Teknolojiyi son hızda yaşarken, bilgisayarın herhangi bir sorundan dolayı arıza çıkarması da insanları müşkül bir duruma düşürmektedir.

Acer Laptoplarda Acer marka en çok tercih edilenler arasındadır. Acer marka laptop, iyi özellikler taşıması ve diğer markalara göre daha ucuz fiyata satın alınabilmesi sebebiyle daha çok tercih edilir. Ancak her teknolojik alet olduğu gibi laptoplar da zaman zamana arızalanır. Acer laptop kendi kendine kapanıyor sorunu da insanların şikayet ettikleri konulardan birisidir. Laptopın kendi kendine kapanmasının sebepleri arasında fanın çok fazla ısınması ve devrenin kendi kendini korumaya alması sonucu kapanması söz konusu olabilir. Ya da bilgisayarın hard diskinde arıza olabilir.

Sizler Acer Laptopınızın içerisindeki sorunu çözemeyecek olursanız, servisimiz bu noktada sizlere en hızlı desteği sağlamaya hazırdır. Acer Çağrı merkezi; 0312 473 76 16 laptopınızı getirebilir ve en makul ücretler karşılığında bilgisayarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Acer Notebook Kendi Kendine Kapanıyor

Laptopun kendi kendine kapanma nedenleri
1 soğutucu grubun yani fan devresinin temizliğin yapılmaması
2 anakart üzerinde bulunan bazı parçalarını özelliğini yitirmesi
3 ekran kartının bozuluyor olması veya bozulmuş olması
4 işlemcinin arızalanması
5 power Diğer adıyla güç kartının görevini yerine getirememesi
6 şarj adaptörünün bozuk olması veya gerekli voltajı verememesi