Acer Aspire 5520G Notebook

                Acer laptoplarında ekonomik olarak sınıflandırılabilecek, ancak özellikler açısından da optimum bir seviye sağlanabilmiş bir cihaz 5520. İşlemcisi Amd Turion ve 2 gb Ram'e sahip. Ram opsiyonel olarak artırılabilir. 4 gigabyte değerlerine kadar yükseltilebilir bellek şansı tanıyor. 15.4 inch ekrana sahip olan modelde ekranda köşeler yuvarlatılmış. Tam dikdörtgen bir laptop söz konusu değil. Acer Aspire 5520 ısınma problemi gibi durumlarla da genel olarak karşılaştırmıyor. Alt kısmında bulunan havalandırma ızgaraları sayesinde önlenen ısınması eğer bu ızgaralar kapatılacak şekilde kullanılırsa ısınma ihtimali olabilir.

                Bu tip bilgisayarların daha çok internet bilgisayarı ve oyun amaçlı olarak kullanıldığını düşünürsek bu kullanımlar için mantıklı bir cihaz olduğun söyleyebiliriz. Temel noktalar olan işlemci, ekran kartı ve fiziksel özellikleri açısından ortalama bir kullanımı uzun süreli olarak garanti edebilmektedir. Ram noktası bazı durumlarda yetersiz gibi değerlendirilse de Acer Aspire 5520G artırılabilir bellek sayesinde bu eksikliği de ortadan kaldırıyor. Fiyatı ile de kullanımı yaygın bir Acer modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Acer Aspire 5520 Notebook

Acer Aspire 5520G Notebook Tamir Bakım hizmetleri ve Aspire 5520 Notebook Yedek Parçaları Teknik servisimizde bulunmaktadır.

Acer Aspire 5520G Şarj Adaptörü
Acer Aspire 5520G Batarya
Acer Aspire 5520G Ekran Kartı
Acer Aspire 5520G Anakart
Acer Aspire 5520G Klavye
Acer Aspire 5520G Harddisk
Acer Aspire 5520G Ram
Acer Aspire 5520G Chip değişimi
Kasa, Kapak, Menteşe, Cover, On Off Tuşu, Dc Soket, Mouse, Cd- Dvd-Dvd-Writer, Wireless Kartı, Bios Pil, Chip